CE Nedir?
 Bireysel Isıtma
 Endüstiyel Isıtma
 Teklif İsteği
sıvı ve gaz yakıtlı sıcak su kazanı

NA R SerisiERENSAN NA R kazanlar doğalgaz, LPG ve sıvı yakıt kullanımına uygun, yüksek verimli ve uzun ömürlüdür. Düşük yakıt tüketimi ile tasarruf sağlar. Tasarımı itibari ile su içindeki tortu ve kireçlerden en az düzeyde etkilenir. Kazan içindeki ısı farklarını dengeleyen dizaynı ile rahat genleşme yeteneğine sahiptir. NA R kazan, gelişmiş "reversed flame" teknolojisi ile Türkiye'de, tamamen yerli malzeme ve işçilikle üretilmektedir. Dar girişli kazan dairelerine parçalı olarak da nakledilebilen NA R, kısa sürede yerine monte edilebilme özelliğine sahiptir.

NA R Tipi Kazan Teknolojisi'nin Temel Prensipleri
Basınçlı yanma sayesinde alev aynı hücre içerisinde geri döndürülür. Brülör alevi ile ikinci kez karşılaşan gazlar ve yarı yanmış yakıt partiküllerini tekrar yakarak ısıya dönüştürür ve zararlı atıklar tamamen yokedilir. Çift geçişli yoğun yanmanın meydana geldiği alev gömleği odasında oluşan parlak alev, "radyasyon ısı transferi" yolu ile yanma hücresinden suya taşınır. Gaz oyalayıcı türbülatörler, alev boruları içindeki duman ve gazların hızını arttırarak bu bölgedeki taşınım (konveksiyon) ısı iletiminin optimal seviyede tutulması sağlanır.

Üretim Endüstriyel proses buharı ve ısı enerjisi üretiminde 40 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Erensan, İstanbul ve Yozgat'taki tesislerinde, modern teknoloji ile üretim yapmaktadır.


   Sıcak Su Kazanları

 

   Kaskad Kontrol Paneli

 

   Endüstriyel Kazanlar

 

   Marin Isı Sistemleri

 

   Atık Isı Kazanı

 

   Brülörler

 

   Boyler

 

  Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Servis | Referanslar | Sertifikalar | İletişim | Site Haritası Tüm hakları saklıdır. erensan° 2007